
Портативна бездротова Bluetooth колонка Hopestar H50 Black
- Немає в наявності
- Код: H50-9618AVX
1 600 ₴
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Портативна бездротова Bluetooth колонка Hopestar H50 Black
Hopestar H50 має показний дизайн, її корпус виготовлений із якісного пластику з Soft Touch покриттям, динаміки надійно захищені щільною синтетичною тканиною, а кнопки керування прогумовані та натискаються з виразним кліком. У задній частині акустика має приховані герметичною заглушкою роз'єми USB, Type-C, TF, AUX.
У бумбоксі передбачений зручний ремінь для носіння або підвішування. Колонка має пило- та вологий захист IPX6, від будь-яких погодних впливів (водяні потоки або сильні струмені з будь-якого напрямку, бризки, дощ, пил).
У колонці встановлений сучасний чип Bluetooth 5.0 і реалізована функція бездротового під'єднання 2 колонок до одного мобільного телефона в стереопару. USB-роз'єм використовується для відтворення з флешок і для заряджання інших пристроїв, microUSB — для заряджання колонки.
Колонка обладнана потужним акумулятором на 3000 мА·год, у разі потреби вона з легкістю поділиться зарядкою з Вашим пристроєм, у такий спосіб замінить Вам Power Bank.
Потужність Вт
20 W
Пам'ять
Підтримка карт пам'яті
MicroSD
Характеристики
AUX
Да
Bluetooth
Да
Тип пристрою
Портативні
Формат акустики
2.1
Матеріал
Пластик
Живлення
USB-Type-C
Інтерфейс
bluetooth, AUX, USB, TF карта пам'яті, type-C.
Потужність динаміків
16-20 Вт
Ємність батареї
3000 mAh.
Колір: Чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | 2.1 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | mini USB, micro USB, USB, AUX-вхід |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35.3 мм |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 13.2 мм |
| Вага | 2.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атрибути | Стан: Новий |
- Ціна: 1 600 ₴




