
Ніж Диск Побідитовий Для Електро коси (Мотокоси) 36 Зубів
- Немає в наявності
- Код: 91WH-50-1609AVX
300 ₴
+380 (50) 220-13-41
1
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ніж (Диск) Побідитовий Для Електрокоси (Мотокоси) 36 Зубів 230х25,4х1,6 мм D&T-2239
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ D&T-2239
-Розміри 25,4х230мм
-Вага 0,720 кг
-Обсяг 0,000557 куб. м
ОПИС
- 36-зубчастий ніж,
- Твердосплавні напайки
- Простота монтажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Winzor |
| Ширина паза | 1.3 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Довжина шини | 350 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 50 шт. |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 |
| Матеріал кола | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 300 ₴





