
Портативна акустична Bluetooth колонка Hopestar A6 Синій
- Немає в наявності
- Код: A-6-9611AVX
2 200 ₴
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Портативна акустична Bluetooth колонка Hopestar A6 Синій
Hopestar A-6 Стереопанель має оригінальну, стильну й ергономічну конструкцію, яка видає максимально гарний, наповнений у всьому музичному діапазоні звук.
Сама колонка схожа своєю формою на велику колонку JBL Extreme і по суті є її прототипом, але вчетверо дешевша!
Це досягається завдяки унікальному пристрою цієї колонки — наявності двох, віддалених одна від одної, високочастотних стереодинаміків та одного активного сабвуфера, розташованого в центрі панелі, які разом створюють чудове наповнене ударними басами звучання!
Варто зазначити й функціональну універсальність цього ґаджета. Крім бездротового Bluetooth-приєднання сумісного з усіма сучасними моделями смартфонів і планшетів (iPhone 4-6, iPad, iPod, Samsung, HTS, Philips, LG, Sony, Fly та ін.), його можна під'єднувати звичайним дротовим способом через AUX кабель 3.5 mm, використовувати як MP3 плеєр, завдяки роз'ємам USB і micro SD до 32 Гб. Вбудований мікрофон дає змогу приймати та відповідати на вхідні телефонні дзвінки в режимі блютус під'єднання (гучний зв'язок). Нею дуже легко керувати всього 4 наявними кнопками. Колонку можна використовувати як портативну зарядку для ваших ґаджетів, заряджаючи через USB-вихід.
Також стильний зовнішній вигляд, зручність використання та широкий сучасний функціонал зроблять цю портативну колонку чудовим подарунком собі та близьким!
Характеристики:
Робоча відстань: до 10 м.
Версія bluetooth 4.2
Тип підключення: AUX, лінійний аудіовхід, Bluetooth, USB
Вбудований мікрофон
Літієвий вбудований акумулятор ємністю: 6000 mAh
Частотна характеристика: 70 Гц - 20 кГц
Розміри 13,2*35,3*16 см
Вихідна потужність 31W
Динаміки: 2х5,7 см, 8Вт; 1х11,6 см, 15Вт
Час заряджання: майже 3 години
Час роботи: до 8 годин (реальних на гарній гучності)
Вага: 1.5 кг
Комплектація:
Колонка HOPESTAR A6
AUX кабель 3.5 мм
Кабель USB/microUSB
Паковання
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.38 кг |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 35.3 мм |
| Глибина | 13.2 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hopestar |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | mini USB, micro USB, USB, AUX-вхід |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Сумарна потужність звуку | 35 Вт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Формат акустики | 2.1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атрибути | Стан: Новий |
- Ціна: 2 200 ₴









