
Дитячий набір для творчості 145 предметів у валізі Синій
- В наявності
- Код: ROG145-8609AVX
820 ₴
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Дитячий набір для творчості 145 предметів у валізі Синій
Набір для творчості містить усе необхідне для занурення у світ мистецтва.
У валізі заховано безліч предметів для малювання з різноманітною палітрою кольорів і широким вибором корисних канцелярських дрібниць.
Всі інструменти укомплектовані в компактний кейс, що має 4 відділення, 2 з яких висуваються після відкриття. Валіза можна закривати спеціальними засувками, щоб вміст не пошкоджувався під час транспортування.
З таким набором дитина зможе розкрити нові грані свого таланту та втілювати найцікавіші та найяскравіші задуми в реальність.
Комплектація:
- кольорові олівці — 28 кольорів;
- воскова олівці — 24 кольори;
- гуаш — 24 тюбики;
- фломастери — 33 кольори;
- акварельні фарби — 24 штуки;
- палитра – 2 штуки;
- гумка — 2 штуки;
- стругачка;
- набір пензликів — 4 штуки;
- прості олівці — 2 штуки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 9 см |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Вид творчості | Малювання |
- Ціна: 820 ₴




