
Акумуляторна машинка для стриження волосся PHILIPS Hairclipper series 3000 HC3522/15
- Немає в наявності
- Код: HC3522/15 -8585AVX
1 400 ₴
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Акумуляторна машинка для стриження волосся PHILIPS Hairclipper series 3000 HC3522/15
Відмітною особливістю машинки для стриження волосся Philips HC3522/15 Hairclipper Series 3000 є унікальні ножі, що самостійно заточуються, виготовлені з високоміцної сталі, які довго не піддаються зношуванню. Функція Trim-n-Flow забезпечує ефективний процес стриження без необхідності очищення різального елемента завдяки формі гребеня, що запобігає засміченню пристрою. Користувачеві доступно 13 параметрів довжини волосся від 0,5 до 23 мм, що дає змогу моделювати зачіски. Знімні леза прості в догляді: досить промити їх під струменем води.
Ємна батарея забезпечує безперервну роботу машинки для стриження волосся Philips HC3522/15 Hairclipper Series 3000 упродовж 75 хв, завдяки чому його можна брати у відрядження або відпустку. На корпусі пристрою розміщений індикатор заряду акумулятора, який своєчасно сповістить про потребу під'єднання до мережі. Особливістю технології DualCut є двобічний різальний блок, який ефективно видаляє волосся одним рухом.
Технологія Trim-n-Flow для тривалого стриження
Наш новий, інноваційний гребінь запобігає засміченню машинки для стриження волосся. Тепер ви можете й далі стригти, ні на що не відвертаючи увагу.
13 параметрів довжини від 0,5 до 23 мм, які легко вибрати та зафіксувати.
Виберіть і зафіксуйте одну з 12 фіксованих параметрів довжини регульованого гребеня: від 1 мм до 23 мм із кроком 2 мм. Або використовуйте прилад без гребеня для мінімальної довжини 0,5 мм.
8 годин заряджання — 75 хвилин автономної роботи
Потужний нікель-метал-гідридний акумулятор забезпечує до 75 хвилин автономної роботи після 8 годин заряджання, гарантуючи максимум свободи та простоти використання.
Не вимагає догляду та мастила
Прилад не вимагає особливого догляду — вам не доведеться витрачати час на змащування лез.
Леза з подвійним заточуванням для стриження вдвічі швидше
Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому різальному блоку стриження вдвічі швидше, порівнюючи з одинарним.
Ергономічна ручка забезпечує точність і комфорт
Машинка для стриження Series 3000 зручна та проста в користуванні. Спеціальна текстура ручки дає змогу легко контролювати пристрій під час стриження.
Самозаточувальні леза з неіржавкої сталі
довго залишаються гострими. Навіть після 5 років використання вони залишаються такими самими, як у день купівлі.
Знімні леза для зручного очищення
Головка відкривається одним клацанням для зручного очищення знімних лез.
Основні характеристики Машинка для стриження (тример) Philips HC3522/15
| Виробник | Philips |
| Колір | Синій |
| Призначення | Машинка для стриження голови |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість параметрів довжини волосся | 0.5 - 23 мм |
| Материал лезвий | Сталь |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
| Час заряджання акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 75 хв |
| Вага | 270 г |
| Аксесуари | Щіточка для чищення |
| Додатково |
Самозаточувальні леза з неіржавкої сталі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 23 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Час роботи від акумулятора | 75 хв |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Колір корпусу | Синій |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування: | Акумулятор |
| Тип управління: | Ползунковое |
| Тип установки довжини: | телескопічна насадка |
- Ціна: 1 400 ₴









