
Пилосос циклонний Crownberg CB-0112 з турбощіткою 2600 Вт
- Немає в наявності
- Код: CB-0112-8569AVX
1 880 ₴
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Пилосос Crownberg CB-0112 2600 Вт — це якісний і надійний помічник.
У вашому будинку більше ніколи не буде брудно, позаяк цей пилосос має повітряний 1,5 — літровий фільтр-збірник пилу та сміття, що так само дасть змогу заощаджувати вам не купуючи дорогих паперових мішків.
Пилосос
Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою, спрощуючи прибирання й заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 2600W і потужності всмоктування 500 ватів, прибирання стане простішим і набагато швидшим, оскільки не доведеться возитися на одному місці багато разів.
Регульована потужність, зручна телескопічна труба — все це слугує для комфортного використання пилососа Crownberg CB-0112 2600 Вт, що потішить вас довгі роки та стане воістину корисною технікою в побуті та полегшить ваше життя!
Пилозбірник
У корпусі циклонічного пилососа Crownberg CB-0112 2600 Вт замість мішка-пилозбірника використовується контейнер
Пил і бруд відокремлюються від потоку повітря за допомогою створюваного всередині спеціального циклонічного вихору, завдяки відцентровій силі.
Сміття в підсумку потрапляє в призначений для нього знімний контейнер, а повітря проходить через моторний блок, через фільтр і повертається в приміщення.
Особливості:
- Актуально для дому, у якому цінують Екологічну чистоту, тому що в цій моделі вбудована Технологія очищення мультициклон із системою 4 ступенів фільтрації;
- Об'єм пилозбірника 1.5 л.
- Пилозбірник-Колба (можна мити водою);
- Довжина шнура 4.2 м.
Характеристики:
Ця модель пилососа має:
- сучасний дизайн;
- пластиковий корпус;
- регулятор швидкості;
- автоматичне намотування шнура;
- обертання шланга на 360 градусів із повітряним потоком на ручці;
- фільтр для пилу хепа;
- контейнер для сміття об'ємом 1,5 л;
- телескопічна труба з неіржавкої сталі;
- насадка для чищення кутів і щілин;
- 4 ступень системи фільтрації;
- потужність всмоктування 500 Вт;
- потужність 2600 Вт, живлення — 230-240 В, 50 Гц;
- довжина шнура — 4.2 м.
Комплектація
- Пилосос
- Пластиковий шланг
- Телескопічна труба
- Щітка для прибирання 2 шт.
- Турба щетка
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | CROWNBERG |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 880 ₴





