
Супер. 46 см! ОГРОМНАЯ JBL Boombox! Велика Блютуз-колонка JBL Boombox Big 40W, 46 см у довжину! Камуфляж
- Немає в наявності
- Код: BT-9280-8532AVX
3 600 ₴
+380 (50) 220-13-41
1
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка в стилі JBL Boombox BIG, 46 см, 40W Portable Powerbank Wiress Speaker FM Bluetooth MP3 AUX USB microSD Камуфляж
Портативна колонка з підтримкою bluetooth-з'єднання, програвача MP3 з накопичувачів пам'яті microSD TF і USB
Про моделі
Основні переваги
- Синхронізація з пристроями через Bluetooth
- Два гучні і якісних динаміка з двома сабвуферами
- Функція гучної зв'язку (Hands Free)
- Вбудоване FM-радіо (USB шнур є антеною)
- Компактний розмір
- AUX вхід 3.5 мм
- Функція Power bank
- колір. Камуфляж
Кому та навіщо потрібна портативна колонка?
Досвідчені мандрівники знають, що музика це найкращий спосіб прикрасити відпочинок. Музичний супровід здатний покращити настрій, задати ритм або ввімкнути друге дихання в поході.
Акустика Booms BOX, у стилі JBL Boombox Big — це портативна колонка великої потужності з якісним басовітним звуком. Завдяки підтримці Bluetooth легко здійснює з'єднання з усіма ґаджетами, ноутбуком або mp3-плеєром.
Роз'єми:
- USB
- microSD TF (підтримує MP3 формат)
- роз'єм microUSB
- AUX-вхід 3,5 мм
Варіанти відтворення:
- ФМ радіо 87.5 МГц до 108МГц (автопошук, пам'ять станцій)
- відтворення з карти пам'ятіTF
- відтворення з USB-флешки
- відтворення через AUX (можливість під'єднати телефон, планшет и т.д.)
- відтворення через Bluetooth
-
Технічні характеристики:
- Бездротове під'єднання: Bluetooth;
- FM-радіо 87.5 МГц до 108 МГц (автопошук, пам'ять станцій);
- Максимальна потужність: ~40 W (2*20W);
- Діапазон відтворюваних частот: 70Hz-20kHz SNR: > 80dB;
- Живлення-заряджання: USB DC 5V;
- Акумулятор: Li-ion (3.7V, 10000 mAh);
- Час заряджання: 5-6 годин
- Час роботи: до 10-12 годин
- Розміри: 460*265 мм
- Вага:~2.5 кг
-
Комплектація: коробка, колонка, USB шнур для заряджання, AUX-шнур, інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Чутливість | 80 дБ |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | USB, mini USB, micro USB, AUX-вхід |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 3 600 ₴







