
Ваги електронні з калькулятором Crystal 50 kg
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR50KG-9177AVX
1 080 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 220-13-41
1
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги електронні з калькулятором Crystal 50 kg
Максимальна вага до 50 кг.
Розмір платформи: 24 х 34,5 см.
Торгова платформа має закруглені краї з невеликим заглибленням, що не дасть змогу скотитися товару круглої форми. Ваги призначені для зважування та визначення вартості товару як у стаціонарних, так і в умовах вуличної торгівлі.
Опис: Неіржавка сталь, протиударний корпус, підсвітка, пам'ять ціни (7 кнопок), калькуляція, тара. Вбудована акумуляторна батарея (час роботи без підзаряджання до 40 годин). Зручні у використанні та транспортуванні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип ваг електронні
- Довжина платформи 340.0 (мм)
- Ширина платформи 240.0 (мм)
- Матеріал робочої платформи неіржавка сталь
- Матеріал корпусу пластик
- Тип індикатора рідкокристалічний
- Індикація продавець/купувальник є, два дисплеї
- Тип підсвітки LED, зелена, активна
- Калькулятор — є
- Зняття тари — є
- Автостанція нуля — є
- Збереження цін у пам'ять є, 7 цін
- Сумування покупок — є
- Живлення мережа 220 В., акумулятор 6 В.
- Індикація низького заряду — є, світлозвукова
- Час роботи від акумулятора до 3 днів
- Температурний режим — 15o +40o
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crystal |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атрибути | Найбільша границя зважування: 50 кг |
- Ціна: 1 080 ₴


