
Годинник мережевий 731-2 зелений
- Немає в наявності
- Код: 731-2-6468AVX
408 ₴
+380 (50) 220-13-41
1
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник мережевий 731-2 зелений
Бренд — VST
Живлення — від мережі 200V
Розміри — 210х95х53 мм
Характеристики
· настільний мережевий годинник з LED-дисплем,
· будильник,
· м'яке зелене світіння,
функція пам'яті (запасне живлення від 2 батарейки ААА) — не скидаються пристрої після вимкнення електрики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Зелений |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 408 ₴

