
Годинник мережевий 731-1 червоні
- Немає в наявності
- Код: 731-1-1467AVX
408 ₴
+380 (50) 220-13-41
1
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник мережевий 731-1 червоні.
Характеристика: Бренд — VST
Живлення — від мережі 200V
Розміри — 210х95х53 мм
Додаткові характеристики: настільний мережевий годинник з LED-дисплеєм, будильник, м'яке червоне світіння, функція пам'яті (запасне живлення від 2 батарейки ААА) — не скидаються пристрої після вимкнення електрики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Висота | 53 мм |
- Ціна: 408 ₴

