
Портативна акустична Bluetooth колонка Hopestar A6 Чорний
- Немає в наявності
- Код: A-6-9237AVX
2 200 ₴
+380 (50) 220-13-41
1
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативная акустическая Bluetooth колонка Hopestar A6 Черный
Hopestar A-6 Стерео панель имеет оригинальную, стильную и эргономичную конструкцию, которая выдает максимально хороший, наполненный во всем музыкальном диапазоне звук.
Сама колонка нагадує своєю формою велику колонку JBL Extreme і по суті є її прототипом, але в 4 рази дешевше! Це досягається завдяки унікальному пристрою даної колонки - наявності двох, віддалено розташованих один від одного, високочастотних стерео динаміків і одного активного сабвуфера, розташованого в центрі панелі, які разом створюють відмінне наповнене ударними басами звучання! Варто відзначити і функціональну універсальність даного гаджета. Крім бездротового Bluetooth підключення сумісного з усіма сучасними моделями смартфонів і планшетів (iPhone 4-6, iPad, iPod, Samsung, HTS, Philips, LG, Sony, Fly і ін.), Його можна підключати звичайних провідних способом через AUX кабель 3.5mm, використовувати як MP3 плеєр, завдяки роз'ємів USB і micro SD до 32Гб. Вбудований мікрофон дозволяє приймати і відповідати на вхідні телефонні дзвінки в режимі блютус підключення (гучний зв'язок). Нею дуже легко управляти всього 4 наявними кнопками. Колонку можна використовувати як портативну зарядку для ваших гаджетів, заряджаючи через USB вихід. Також стильний зовнішній вигляд, зручність використання і широкий сучасний функціонал зроблять цю портативну колонку відмінним подарунком собі і близьким! Характеристики: Робоча відстань: до 10 м. Версія bluetooth 4.2 Тип підключення: AUX, Лінійний аудіовхід, Bluetooth, USB вбудований мікрофон Літієвий вбудований акумулятор ємністю: 6000 mAh Частотна характеристика: 70 Гц - 20 кГц Розміри 13,2 * 35,3 * 16 см Вихідна потужність 31W Динаміки: 2х5,7 см, 8Вт; 1х11,6 см, 15Вт Час зарядки: близько 3 годин Час роботи: до 8 годин (реальних на хорошій гучності) Вага: 1.5 кг Комплектація: Колонка HOPESTAR A6 AUX кабель 3.5 мм Кабель USB / microUSB упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | 2.1 |
| Сумарна потужність звуку | 35 Вт |
| Інтерфейси | mini USB, micro USB, USB, AUX-вхід |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35.3 мм |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 13.2 мм |
| Вага | 2.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атрибути | Стан: Новий |
- Ціна: 2 200 ₴









