
POWER BANK Павербанк на сонячних батареях 20000 mAh Solar Charger з ліхтариком
- Нет в наличии
- Код: PB1245-1AVX
1 560 ₴
- +380 (63) 559-54-962
- +380 (66) 745-54-293 мененджер
POWER BANK Павербанк на сонячних батареях 20000 mAh Solar Charger з ліхтариком
Павербанк Power bank Зарядний пристрій на сонячних батареях на 20000 mAh з двома USB портами для заряджання пристроїв
Solar Charger Powerbank на 20000 mAh – це зовнішній зарядний пристрій із сонячними батареями. Незамінний помічник у будь-яких поїздках. Bиручить у критичній ситуації та значно продовжить час автономної роботи ваших улюблених гаджетів: смартфонів, плеєрів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв.
Сонячна батарея допоможе вирішити питання поповнення заряду ваших пристроїв у будь-яких умовах. Спеціальні індикатори, розміщені на лицьовій панелі, повідомлять про рівень заряду, що залишився. Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї досить легкий та компактний – прийде на допомогу любителям подорожей, а також охочим заощадити електроенергію.
Особливості:
Повербанк із сонячною батареєю на 2 складені панелі
- Виготовлений із удароміцного матеріалу, захист при падінні.
Сонячні панелі для заряджання від сонця.
- Компактний стильний портативний дизайн.
- Наявність яскравого ліхтарика (3 режими роботи)
- Захист від: перезаряджання, перевантаження та короткого замикання
- Петля для перенесення.
Характеристики:
Місткість: 20 000 mAh
Вхідні інтерфейси: Micro-USB (5V/2A)
Вихідні інтерфейси:
- USB Type A (2 шт)
- Напруга на вихід USB Type A(1): 5V/1A
- Напруга на вихід USB Type A(2): 5V/2,1A
Кількість сонячних панелей: 2
Заряджання від сонця: 5V/500mA
Індикація заряду: на бічній панелі
Тип батареї: літій-полімерний (Li-Pol)
Матеріал: АБС пластик, екошкіра.
Розміри в розкладеному стані: 175 х 155 х 15 мм.
Розміри у складеному стані: 85 х 155 х 19 мм.
Вага: 305 гр.
Комплектація:
- Power Bank, Micro-USB кабель
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 400 г |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Длина | 19 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Фонарик |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Пользовательские характеристики | |
| Атрибуты | Тип: Универсальные |
- Цена: 1 560 ₴










